3 POWODY, dla których warto
wypróbować jednodniowe soczewki
kontaktowe PRECISION1™

PRECYZYJNE WIDZENIE

Ciesz się perfekcyjnym widzeniem przez cały dzień. Te soczewki kontaktowe pozwolą Ci otworzyć się na nowe możliwości.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Ze swoim perfekcyjnie dopasowującym się kształtem są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu tak, by po prostu pokochać je i już nigdy więcej nie oglądać się za siebie.

Długotrwały komfort

Technologia SMARTSURFACE® to trwała, ultra cienka, wysoce wydajna warstwa nawilżająca na powierzchni soczewki składa się w ponad 80% z wody – dla większego nawilżenia soczewki i Twojego komfortu.

PRECISION1™

Umów się na płatne badanie wzroku z dopasowaniem soczewek i odbierz darmowy zestaw oraz 80 zł zniżki na pierwszy zakup!*

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Chcesz

dowiedzieć się więcej
o soczewkach?

Sprawdź najczęściej
zadawane pytania

1.

CO SIĘ STANIE, JEŚLI ZASNĘ
W SOCZEWKACH KONTAKTOWYCH?

Większość soczewek kontaktowych należy zdejmować na noc lub na czas drzemki. Odpowiedź na to pytanie zależy więc od typu soczewek, które nosisz. O szczegóły zapytaj swojego specjalistę.

2.

JAK CZĘSTO MUSZĘ CHODZIĆ
NA BADANIA KONTROLNE OCZU, NOSZĄC SOCZEWKI?

Badanie kontrolne powinno odbywać się przynajmniej raz w roku. Pamiętaj jednak, że każdy jest inny, więc zawsze kieruj się tym, co radzi Twój specjalista.

3.

CZY SOCZEWKI KONTAKTOWE MOGĄ SIĘ ZGUBIĆ W OKU?

Soczewki kontaktowe są zaprojektowane tak, by perfekcyjnie dopasować się do oczu. Jeśli więc Twoje soczewki zostały dopasowane przez specjalistę – nie musisz obawiać się żadnych tego typu problemów.

4.

JAK DBAĆ O MOJE JEDNODNIOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE?

Jednodniowe soczewki kontaktowe, takie jak PRECISION1®, nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Po prostu zakładasz nową parę rano i zdejmujesz ją wieczorem. Jeśli masz pytania, zawsze możesz zwrócić się do swojego specjalisty.

5.

Z JAKIEGO MATERIAŁU SĄ ZROBIONE SOCZEWKI KONTAKTOWE?

Materiał, z którego wykonana jest soczewka zależy od jej rodzaju. Niektóre miękkie soczewki kontaktowe są wykonane z hydrofilnych, czyli “kochających wodę” polimerów zwanych hydrożelami. Inne są wykonane z nowszych materiałów silkonowo-hydrożelowych, które pozwalają na wysoką przepuszczalność tlenu przez soczewkę.

6.

CZY SOCZEWKI KONTAKTOWE MOGĄ WYPAŚĆ MI Z OCZU?

Soczewki kontaktowe są zaprojektowane tak, by perfekcyjnie dopasować się do oczu. Jeśli więc Twoje soczewki zostały dopasowane przez specjalistę – nie musisz się obawiać, że wypadną.

OK
TAK
NIE
TAK
NIE
Obróć ekran