WYNIKI

Wyniki Precyzja - Maj 2018

LP. / MiejsceImię i Nazwisko500m700m900mSUMA
1Jakub Sidorowicz938889270
2Maria Ziomek999377269
3Tomasz Kirczuk999474267
4Joanna Szczepańska978782266
5Kamil Januszyk959070255
6Piotrowski Aleksander948475253
7Michał Rogóż889471253
8Zacheusz Siedlecki849370247
9Wojciech Jagielski949224210
10Piotr Onych846937190
11Michał Jaroszyński – Wolfram93694166
12Tomasz Meketiuk86790165
13Marcin Ogórek83754162
14Artur Adamek83541138

Wyniki Pojedynek Australijski - Maj 2018

W tabeli nr zmiany i odległość od tarczy w cm

Stan.Imię i NazwiskoIIIIIIIVVVIVIIVIIIXXXI
1Marcin Ogórek5,214,08,311,810,814,1
2Kamil Januszyk19,744,3
3Jakub Sidorowicz7,78,24,313,67,912,413,79,618
4Aleksander Piotrowski15,80,614,617,9
5Zacheusz Siedlecki13,812,413,65,59,58,49,34,36,81,82,8
6Tomasz Meketiuk16,17,710,33,17,42,2146,14,3 DQ
7Piotr Onych6,513,512,99,166,4710,1
8Artur Adamek
9Michał Wolfram-Jaroszyński4,012,313,511,411,0
10Maria Ziomek6,21114,779,54,615,4
11Michał Rogóż16,78,316,2
12Tomasz Kirczuk6,710,54,02,25,63,37,158,96,5
13Joanna Szczepańska2,52,95,27,98,19,27,46,96,64,710,3

Wyniki Pojedynek Snajperski - Maj 2018

MiejsceImię i Nazwisko
1Joanna Szczepańska
2Zacheusz Siedlecki
3Piotr Onych
4Artur Adamek
5-7Sidorowicz Jakub
5-7Michał Rogóż
5-7Michał Jaroszyński – Wolfram
8-13Aleksander Piotrowski
8-13Tomasz Meketiuk
8-13Marcin Ogórek
8-13Tomasz Kirczuk
8-13Maria Ziomek
8-13Kamil Januszyk

Wyniki Zawodów Precision One - Maj 2018

LP. / MiejsceImię i NazwiskoPrecyzjaAustraliaSnajperSUMA
1Joanna Szczepańska5080100230
2Zacheusz Siedlecki3210080212
3Jakub Sidorowicz1004050190
4Joanna Ziomek804020140
5Tomasz Kirczuk606020140
6Piotr Onych264060126
7Michał Jaroszyński – Wolfram244040104
8Michał Rogóż36204096
9Artur Adamek18205088
10Kamil Januszyk45202085
11Aleksander Piotrowski40202080
12Marcin Ogórek20402080
13Tomasz Meketiuk2202042
14Wojciech Jagielski2929